Notikumu arhīvs

Notikumi
Attīstība

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) realizētais projekts "Kurzemes loks" skatē "Gada labākā būve Latvijā" atzīts par labāko inženierbūvi pagājušajā gadā. Kopumā šajā nominācijā bija pieteikts 21 objekts.

Attīstība

Turpinot darbu pie attīstības projektu realizācijas, AST ir apkopojis biežāk uzdotos jautājumus, kas var skart zemju, kuras šķērso jaunbūvējamās vai pārbūvējamās elektrolīnijas, īpašniekus.

Patlaban aktīva būvniecība notiek divos AST attīstības projektos -– "Latvijas – Igaunijas 3. starpsavienojums" un "Rīgas TEC-2 –…

Ziņas

AST sagatavojis iespēju pašiem mazākajiem radoši izpausties. Paliec mājās un izkrāso augstsprieguma balstu, uzzini, cik Latvijas pilsētās strādā AST darbinieki un atrodi īsto ceļu pa spēļu labirintu. Aicinām bērnus piedalīties konkursā "Esi radošs ar AST".

  • Darbi var tikt radīti jebkurā tehnikā.
  • Konkursa…
Ziņas

Martā līdz ar valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli saistībā ar koronavīrusu Covid-19 un daudzu uzņēmumu darbības ierobežošanu vai dīkstāvi elektroenerģijas patēriņš Latvijā samazinājies par 3%, salīdzinot ar līdzīgu periodu pērn, ko daļēji veicinājuši siltie laika apstākļ…