Izsludina konkursu uz AST valdes priekšsēdētāja/-as un valdes locekļa/-es amatiem

Ziņas

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) padome izsludina konkursu uz valdes priekšsēdētāja/-as un valdes locekļa (Juridiskais un atbilstības virziens) amatiem. Pieteikšanās termiņš līdz 2023. gada 13. jūnijam (ieskaitot).

Lai nodrošinātu atklātu, godīgu un profesionālu kandidātu atlases procesu, AST padome izveidojusi nominācijas komisiju 5 (piecu) locekļu sastāvā: komisijas priekšsēdētājs – AST padomes priekšsēdētājs Kaspars Āboliņš, nominācijas komisijas locekļi – AST padomes loceklis Aigars Ģērmanis, Valsts kancelejas Pārresoru koordinācijas departamenta Valsts kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas vadītāja Dzintra Gasūne, Biedrības "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts" vadītāja Dace Helmane un Latvijas arodbiedrības "Enerģija" priekšsēdētājs Aivars Āboliņš.

Kandidātu atlases process  notiks kopumā četrās kārtās un to ietvaros padziļināti tiks novērtētas šādas kompetences: stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, orientācija uz attīstību, komandas vadīšana,  lēmumu pieņemšana un atbildība.

Atlases process tiek īstenots sadarbībā ar SIA "Executive Search Baltics" (Amrop). Ar amata kandidātiem izvirzīto prasību aprakstu un iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties AS "Augstsprieguma tīkls" mājaslapā www.ast.lv.