AST autoparks iegūst sudraba novērtējumu konkursā "Drošākais uzņēmuma autoparks"

Ziņas

Dross_ autoparks_2020.jpg

Konkursā "Drošākais uzņēmuma autoparks" Latvijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) autoparks šogad pakāpies par pakāpi uz augšu un ieguvis sudraba novērtējumu. Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā.

"Pārvades tīkls un apakšstacijas aptver visu Latvijas teritoriju, tas šķērso gan laukus un pilsētas, gan arī mežus un purvus. Mobilitāte jeb iespēja piekļūt iespējamajām notikuma vietām jebkurā diennakts stundā ir viena no AST prioritātēm, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku negadījumu novēršanu, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam speciālās tehnikas iegādei un apkalpošanai. Esam gandarīti, ka iepriekš konkursā gūtās atziņas esam ņēmuši vērā un savu novērtējumu esam paaugstinājuši no bronzas pērn līdz sudrabam šogad", norāda AST valdes loceklis Mārcis Kauliņš.

Konkursa ietvaros ikkatram tā dalībniekam tika sniegts neatkarīgs, individuāli sagatavots skatījums par katra dalībnieka autoparka stiprajām pusēm un jomām, kur iespējams pilnveidoties, kā arī iespēja iedalīties seminārā par nozares tendencēm, inovācijām un labās prakses piemēriem. Konkursu sadarbībā Satiksmes ministriju un partneriem rīko apdrošināšanas akciju sabiedrība "Balta".