Projekta INTERRFACE vebinārs "Flexibility Solutions" 25. februārī

Tirgus

interface_logo_teksts.png

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) kā viens no projekta partneriem aicina piedalīties projekta INTERRFACE vebinārā "Flexibility Solutions" 25.februārī.

Vebinārā būs iespējams uzzināt par par INTERRFACE projektu un risinājumiem, paveikto divu gadu laikā un plānotajām aktivitātēm nākamajiem diviem gadiem, kā arī tiks sniegts ieskats citos līdzīgos "Apvārsnis 2020"  projektos (CoordiNet, EU-SysFlex un OneNet).

Pasākuma programma un reģistrācija: http://interrface.eu/events/interrface-flexibility-solutions-webinar-register-now

Projekts "INTERRFACE" (pilnais nosaukums - Sistēma PSO-SSO-galalietotāja sasaistei ar mērķi veicināt inovatīvus tīkla pakalpojumus efektīvai energosistēmai) ir atbalsta programmas Apvārsnis 2020 projekts.

Projekta ietvaros tiek veidota vienota Eiropas mēroga IT arhitektūra, kas savienos dažādas elektroenerģijas tirgus platformas, nodrošinās pārvades sistēmas un sadales sistēmas operatoru koordinētu sistēmas palīgpakalpojumu izmantošanu un sniegs elektroenerģijas galalietotājiem iespēju iesaistīties elektroenerģijas tirgū.

AST ir viens no projekta pārstāvjiem risinājuma "Vienota elastības platforma" (VEP) attīstības ietvaros. VEP ļaus elektroenerģijas sistēmas operatoriem novērtēt un koordinēti starp pārvades un sadales sistēmas līmeņiem pielietot pieejamos elastības resursus sistēmas palīgpakalpojumu ietvaros, kur elastības resursi ir elektroenerģijas slodzes, ģenerācijas avots vai uzkrājējs, kura patērēto un/vai saražoto elektroenerģijas apjomu var kontrolēti izmainīt. VEP risinājuma attīstībā iesaistīti elektroenerģijas sistēmas operatori, IT risinājumu izstrādātāji un universitātes no Latvijas, Igaunijas un Somijas.

Projekta mājaslapa: http://www.interrface.eu

horizon.png