RTU virtuālajā karjera dienā AST, SPRK un Conexus piedalās ar vebināru - Vai tavas prasmes iet kopsolī ar nākotnes enerģētikas un tehnoloģiju attīstību

Ziņas

Latvijas pārvades sistēmas operators AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) tradicionālajā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā 4. martā plkst.13:30 kopā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju (SPRK) un AS "Conexus Baltic Grid" ("Conexus") vebinārā diskutēs par nākotnes prasmēm enerģētikas un tehnoloģiju attīstības laikmetā.

"Nākotnes un šodienas enerģētika vairs nav tikai patērētāju apgāde ar resursiem, tā arvien vairāk balstās uz informācijas tehnoloģijām, kas maina to, kā enerģija tiek ražota, pārvadīta, tirgota un patērēta. RTU Karjeras dienas ietvaros aicinām apmeklēt vebināru, ko AST rīko kopā ar meitas sabiedrību – Conexus un SPRK, tajā interesentiem būs iespēja uzzināt, kādas prasmes ir jāattīsta, lai nodrošinātu savu konkurētspēju nākotnes darba tirgū enerģētikā", norāda diskusijas moderators, AST valdes loceklis Gatis Junghāns.

Vebinārā "Vai tavas prasmes iet kopsolī ar nākotnes enerģētikas un tehnoloģiju attīstību?" piedalīsies SPRK padomes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Intars Birziņš un Conexus Inčukalna pazemes gāzes krātuves vadītājs Rinalds Dimiņš, diskusiju moderēs AST valdes loceklis Gatis Junghāns.

Virtuālās karjeras dienas apmeklētājiem būs iespēja uzdot individuālus jautājumus AST profesionāļiem par karjeras iespējām, rezervējot noteiktu laiku sarunai virtuālajā vidē, kā arī uzzināt vairāk par AST piedāvātajām stipendijām noslēguma darbu izstrādei. Šogad stipendiju piešķiršanas nolikumā ieviests arī jaunums – ja AST ir apstiprinājusi stipendijas saņemšanu, naudas balvas paredzētas arī noslēguma darbu izstrādes vadītājiem, ja darba novērtējums būs 8 balles vai augstāks. Plašāka informācija par stipendijām un to piešķiršanu pieejama AST mājas lapā sadaļā "Konkursi un stipendijas" https://www.ast.lv/lv/stipendijas.

AST piedāvā apmaksātas prakses vietas vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Salaspilī, Krustpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Brocēnos, Grobiņā, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Slokā un Ventspilī elektromontieriem, elektroinženieriem, elektrotehniķiem, telekomunikāciju inženieriem, elektrisko sistēmu inženieriem un informācijas sistēmu analītiķiem. Par AST piedāvātajām prakses iespējām iespējams uzzināt AST mājas lapā https://www.ast.lv/lv/prakse.

Dalībai RTU karjeras dienā un AST vebinārā interesentiem iespējams reģistrēties RTU Karjeras dienas mājaslapā https://pasakumi.rtu.lv/, reģistrācija un dalība pasākumā ir bezmaksas.