Informatīvais seminārs par elektroenerģijas izcelsmes apliecinājumu saņemšanu

Tirgus

Latvijas pārvades sistēmas operators AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) kā elektroenerģijas izcelsmes apliecinājumu izdevējs Latvijā 26. martā no plkst. 10:00 līdz 12:30 organizē attālinātu informatīvu semināru elektroenerģijas ražotājiem par elektroenerģijas izcelsmes apliecinājumu sistēmu Latvijā un elektroenerģijas ražotāju iespējām saņemt un pārdot izcelsmes apliecinājumus gan Latvijā, gan arī citur Eiropā.

Seminārā tiks sniegta informācija par pieteikšanās niansēm dalībai elektroenerģijas izcelsmes apliecinājumu sistēmā un nepieciešamo formalitāšu klāstu izcelsmes apliecinājumu saņemšanai, kā arī sniegta praktiskā informācija par izcelsmes apliecinājumu reģistra lietošanu un Eiropas izcelsmes apliecinājumu izdevēju asociācijas AIB koģenerācijas modeļa lietošanu.

Seminārā piedalīsies AST kā izcelsmes apliecinājumu izdevējiestādes pārstāvji, kā arī AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" pārstāvji, kuri sniegs atbildes uz jautājumiem savas kompetences ietvaros.

Plašāka informācija par elektroenerģijas izcelsmes apliecinājumiem pieejama AST mājas lapā https://www.ast.lv/lv/content/elektroenergijas-izcelsmes-apliecinajumi

Dokumenti: