AST izsolīs 17 transportlīdzekļus

Ziņas

Pārvades sistēmas operators AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) rīko  saimnieciskajā darbībā neizmantojamās speciālās tehnikas izsoli. Kopumā tiks izsolīti 17 transportlīdzekļi, izsoles sākuma cenas no 300.00 līdz 7200.00 EUR (ar PVN).

Izsole notiks 2020. gada 25. februārī Rīgā, Dārzciema ielā 86, Aktu zālē, izsoles dalībnieku reģistrācija plkst. 10:00. Izsolē tiek piedāvāti 17 transportlīdzekļi: desmit Toyota Hilux, trīs Ford Ranger un divas VW Passat automašīnas, kā arī viens kravas speciālais autotornis KAMAZ 43118 un piekabe GKB 817.

Detalizēta informācija par izsolāmajiem transportlīdzekļiem, izsoles kārtību, nosolīto transportlīdzekļu apmaksas kārtību, sākumcenām un  pieteikšanos ir atrodama AST mājas lapā  http://www.ast.lv/lv/izsoles.  Pieteikšanās dalībai izsolē līdz 21. februārim (ieskaitot), nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pasta adresi: ast@ast.lv.

Informāciju par izsolē izsolāmajiem transportlīdzekļiem var iegūt šeit.

Detalizēta informācija par pieteikšanos izsolei, izsoles kārtību un nosolīto transportlīdzekļu apmaksas kārtību ir pieejama šeit. Izsoles reģistrācijas veidlapa ir pieejama šeit.

Izsolāmo transportlīdzekļu apskate iespējama Rīgā, Dārzciema ielā 86, iepriekš sazinoties ar attiecīgo kontaktpersonu.

Papildus informācija darba dienās no plkst. 8 līdz 17 pa tālruni: +371 29794954.