AST piedāvā apmaksātas prakses vietas studentiem

Ziņas

kvadrata posts.jpgLatvijas pārvades sistēmas operators AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) izsludinājis pieteikšanos apmaksātām prakses vietām, piedāvājot augstskolu, koledžu un profesionālo izglītības iestāžu studentiem teorētiskās zināšanas nostiprināt praksē tādās AST pamatprofesijās kā elektroinženieris, elektrisko sistēmu inženieris, elektrotehniķis, elektrotīklu dispečers un elektromontieris. Kopumā gada laikā AST piedāvā 28 apmaksātas prakses vietas.

AST mērķis ir piesaistīt augstskolu, koledžu un profesionālo izglītības iestāžu studentus, un veidot uz teorētiskajām zināšanām balstītu praktisko apmācību un izpratni par profesionālajām prasmēm un kompetencēm konkrētajā profesijā.

AST piedāvā mācību prakses iespējas ar stipendiju vairākās Latvijas pilsētās - Rīgā, Salaspilī, Krustpilī, Daugavpilī, Jelgavā, Brocēnos, Grobiņā, Valmierā, Gulbenē, Rēzeknē, Jūrmalā un Ventspilī.

Lielākajai daļai prakses vietu Līniju un Apakšstaciju dienestos visā Latvijā var pieteikties līdz 2020. gada pavasarim, savukārt praksei Rīgā, Tehniskās ekspertīzes, Telekomunikāciju un Releju dienestos, kā arī Informācijas sistēmu attīstības daļā var pieteikties līdz 10. decembrim. Apmaksātajās prakses vietās stipendija ir valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā, 430 EUR no pirmās prakses dienas.

AST ir augsti novērtēts esošo un potenciālo darbinieku vidū. Personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" veiktajā aptaujā "TOP darba devējs 2018" AST atzīta par otru populārāko un novērtētāko darba devēju Latvijā starp enerģētikas uzņēmumiem. Topa kopvērtējumā AST ieņem 13. pozīciju, gada laikā piedzīvojot izaugsmi par 10 vietām.

Pieteikties praksei AST iespējams, aizpildot anketu tiešsaistē AST interneta vietnē http://www.ast.lv/prakse.