AST pirmo reizi starp TOP50 labākajiem darba devējiem

Ziņas

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) pirmo reizi iekļuvis Personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" veiktajā aptaujā "TOP darba devējs 2017". Starp TOP50 iekārojamākajām darba vietām AST ierindojas 23. vietā, bet starp enerģētikas uzņēmumiem, kas iekļuvuši topā - otrajā pozīcijā.

"Mēs esam patiesi gandarīti par augsto novērtējumu un iekļūšanu topā. Viena no AST vērtībām ir spēcīga komanda, kas, kopīgi apvienojot spēkus, iedrošina un izaicina. Nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā motivēt esošos darbiniekus un piesaistīt jaunus speciālistus, kuri vēlas pievienoties AST komandai," stāsta AST Personāla daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Evita Avena.

AST šobrīd strādā vairāk nekā 540 darbinieki visā Latvijā. AST ir Latvijas energosistēmas mugurkauls - Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā.

"CV-Online Latvia" aptauju "TOP darba devējs 2017" veica no 2017. gada 12. decembra līdz šā gada 24. janvārim. Aptaujā piedalījās kopumā 7000 respondentu no visas Latvijas.