AST otro gadu iegūst augstāko – Platīna novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Ziņas

INCSR_Platins_LV.pngKorporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā "Ilgtspējas indeksā" AS "Augstsprieguma tīkls" otro reizi saņēma visaugstāko novērtējumu, ierindojoties Platīna kategorijā, kas apliecina korporatīvās atbildības līmeņa atbilstību visaugstākajiem standartiem, kā arī rūpes par savu darbinieku un klientu labklājību.

AST valdes priekšsēdētājs Varis Boks: "Dalība Ilgtspējas indeksā mums ir devusi iespēju paskatīties uz sevi no malas, analizēt procesus, meklēt, ko savā darbībā varam vēl uzlabot. Šo sešu gadu laikā, kopš piedalāmies novērtējumā, nepārtraukti esam auguši un jau otro gadu esam saņēmuši visaugstāko novērtējumu. Par sasniegto rezultātu īpašs paldies mūsu uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem."

AST Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2015. gada. 2015. gadā saņēma Bronzas, 2016. un 2017. gadā – Sudraba novērtējumu un kļuva par ilgtspējas čempionu par straujāko izaugsmi visu indeksa dalībnieku starpā, 2018. gadā saņēma Zelta novērtējumu, bet Platīna novērtējumu sasniedza pērn.

"Ilgtspējas indekss" jau vienpadsmito gadu palīdz Latvijas uzņēmumiem novērtēt savu sniegumu un gūt pārskatu par nepieciešamajiem uzlabojumiem. "Ilgtspējas indekss" ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Ilgtspējas indeksa platīna grupā iekļūst uzņēmumi, kuru ilgtspējas indekss pārsniedz 90%, zelta – no 80 līdz 89,9%, sudraba – no 60 līdz 79,9%, bronzas – no 40 līdz 59,9%. Šogad platīna grupā iekļuva 19 uzņēmumi, 14 saņēma zelta novērtējumu, 18 bija sudrabs, bet desmit uzņēmumu sniegums ļāva iekļūt bronzas kategorijā.

Video: Konkursa Platīna kategorijas ieguvēju paziņošana Facebook