AST darba devēju topā kāpums par 10 pozīcijām, ieņemot 13. vietu

Ziņas

Personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" veiktajā aptaujā "TOP darba devējs 2018" AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) atzīts par otru populārāko un novērtētāko darba devēju Latvijā starp enerģētikas uzņēmumiem. Topa kopvērtējumā AST ieņem 13. pozīciju, gada laikā piedzīvojot izaugsmi par 10 vietām.

"Pēdējo gadu laikā intensīvi strādājam, nostiprinot AST kā kompetentu un stabilu darba devēju ne tikai esošo darbinieku vidū, bet arī uzrunājot potenciālos darbiniekus. Patīkami, ka starp enerģētikas uzņēmumiem esam vienīgie ar tik strauju kāpumu pēdējā gada laikā. Viena no AST vērtībām ir spēcīga komanda, kas, kopīgi apvienojot spēkus, iedrošina un izaicina," stāsta AST Personāla daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Evita Avena.

AST šobrīd strādā vairāk nekā 540 darbinieki visā Latvijā. AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā.

Saskaņā ar aptaujas veicēju datiem, joprojām lielākajai daļai darba ņēmēju iekārotākais darba devējs ir viņu pašreizējā vai bijusī darbavieta. Tas ir likumsakarīgi, jo uzņēmumi arvien lielāku uzmanību pievērš pozitīvas pieredzes veidošanai ar saviem esošajiem darbiniekiem. Uzņēmums “CV-Online Latvia” uzvarētājus noskaidrojis, veicot vērienīgu aptauju, kas notiek jau 8. gadu pēc kārtas. Kopumā aptaujā “TOP darba devējs 2018” piedalījās gandrīz 8 000 respondentu, kas ne vien balsoja par labāko darba devēju gan Latvijā, gan atsevišķos Latvijas reģionos, bet arī noteica līderus dažādās nozarēs, tostarp finanšu, tirdzniecības, ražošanas u.c. jomās.